O NAS

Fundacja Kołem Się Toczy


powstała by wspierać seniorów oraz osoby zależne, które wymagają stałej opieki domowej bądź dochodzącej. Założycielami fundacji są osoby, które miały szansę osobiście doświadczyć konieczności zapewnienia tego rodzaju wsparcia.

Naszym podstawowym celem jest poprawa jakości usług opiekuńczych, a także swego rodzaju odczarowanie problemu starości, który przez bardzo wiele osób jest zamiatany pod dywan i ignorowany. Pragniemy pokazać, że to, co wielu osobom wydaje się być tematem tabu, w rzeczywistości jest fizjologią i absolutnie nie stanowi powodu do wstydu.

Usługi pielęgnacyjne, usługi opiekuńcze oraz opieka wytchnieniowa świadczona przez naszą kadrę wyróżnia się najwyższą możliwą jakością. Chcemy, aby każdy z naszych podopiecznych czuł się dobrze, a jego bliscy - mogli łatwiej łączyć opiekę nad ukochaną osobą z trudami własnego, codziennego życia. Jesteśmy tu po to, aby seniorzy i osoby zależne nie czuli się ciężarem, ale pełnoprawnym członkiem rodziny, który ma prawo do godnej opieki.

Usługi opiekuńcze oraz opieka wytchnieniowa na tę chwilę świadczone są w sposób standardowy, jednak w najbliższej przyszłości planujemy rozwój naszych działań i ich cyfryzację. Wyżej wspomniane usługi będą koordynowane w wygodny i intuicyjny sposób za pośrednictwem smartfona. Dzięki temu masz stały podgląd na to, co dzieje się u bliskiej Ci osoby, a dodatkowo za pośrednictwem zaledwie kilku kliknięć możesz sprawdzić poprzednie wizyty, jak również uzyskać powiadomienie o przybyciu opiekuna.

Tego rodzaju łączność jest szczególnie istotna w przypadku gdy usługi pielęgnacyjne są świadczone na rzecz osób, które nie potrafią same skontaktować się z bliskimi. Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji życiowej, nie bój się do nas odezwać. Pokierujemy Cię dalej, w razie potrzeby - możemy załatwić także wszelkie kwestie formalne w Twoim imieniu.

Współpracujemy tylko i wyłącznie z doświadczoną kadrą, co pozwoli Ci spokojnie zajmować się swoimi sprawami, gdy nasi opiekunowie doglądają bliskiej Ci osoby. Organizujemy również zbiórki dla naszych podopiecznych znajdujących się w skrajnie trudnych sytuacjach życiowych.