Nasze zbiórki


Sprawdź jakie aktualnie prowadzimy zbiórki
i wspomóż nas!

Jak przekazać 1,5% podatku?
Aby przekazać 1,5% podatku na rzecz Fundacji Kołem się Toczy należy: wypełnić zeznanie roczne, obliczyć podatek należny wobec Urzędu Skarbowego, w deklaracji podatkowej w rubryce „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)”, wpisać numer KRS 0000 215 720 Cel Szczegółowy: Kołem się Toczy Następnie do 30. kwietnia należy złożyć deklarację podatkową w Urzędzie Skarbowym.

Kto może przekazać swój 1,5% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)?
Płatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych, płatnicy podatku liniowego, ryczałtowcy, osoby uzyskujące dochody z rynków finansowych (giełda i inne), osoby uzyskujące dochody z rynku nieruchomości, a więc wszyscy, wypełniający PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38. Emeryci i Renciści składając druk PIT-OP

Przekazując 1,5% podatku wspierasz działania statutowe Fundacji Kołem się Toczy, i sprawiasz, że możemy dotrzeć do większej ilości osób potrzebujących pomocy. Jeśli masz kłopot z wypełnieniem lub dostarczeniem PIT lub PIT-OP, skontaktuj się z nami: 798614765 Chętnie pomożemy.